Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun

Meny

Fotografi av flicka som sitter i skolbänk

Barn & utbildning

Fotografi av flicka som sitter i skolbänk

Barn & utbildning

Personal och kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter

Namn

Telefon

Funktion

E-post

Jennica Berzelius

856 80

Rektor

jennica.berzelius@mjolby.se

Kicki Karlsson

853 49

Skoladministratör

kristina.karlsson@mjolby.se

    

Personalrum

856 81

  

Förskoleklassen

856 84

  

Fritids Guldkulan

856 84

Öppet klockan 6-18

 

Fritids Silverkulan

856 82

  
    

Andersson Charlotte



charlotte.andersson@edu.mjolby.se

Andersson Olle

 


olle.andersson@edu.mjolby.se

Antebrink Jessica



jessica.antebrink@edu.mjolby.se

Carlsson Emelie

 


emelie.carlsson@edu.mjolby.se

Ekstrand Dennis



dennis.ekstrand@edu.mjolby.se

Fjellström Annica

 


annica.fjellstrom@edu.mjolby.se

Hansen Mia

 


mia.hansen@edu.mjolby.se

Hedlund Ronja



ronja.hedlund@edu.mjolby.se

Heindoff Frida

 


frida.heindoff@edu.mjolby.se

Hinnerson Anna



anna.hinnerson@edu.mjolby.se

Holmberg Helena



helena.holmberg@edu.mjolby.se

Häger Hellman Marianne

 


marianne.hagerhellman@edu.mjolby.se

Höglund Anna

 


anna.hoglund@edu.mjolby.se

Jilebeck Eva

 


eva.jilebeck@edu.mjolby.se

Johansson Lena

 


lena.johansson@edu.mjolby.se

Olsson Michael

 


michael.olsson@edu.mjolby.se

Pettersson Helen

 


helen.pettersson@edu.mjolby.se

Palm Marie-Louise

 


marielouise.palm@edu.mjolby.se

Sahlin Camilla

 


camilla.sahlin@edu.mjolby.se

Skaghammar Sandra


 

sandra.skaghammar@edu.mjolby.se

Strängfors Erik



erik.strangfors@edu.mjolby.se

Ström Mårten


 

marten.strom@edu.mjolby.se

Torgner Jonna


 

jonna.torgner@edu.mjolby.se

Wallén Åsa

 


asa.wallen@edu.mjolby.se





Broberg Eva

856 79

Skolmåltidspersonal

 
    

Kontakt

mjolbykommun@mjolby.se
Telefon: 0142-850 00
Burensköldsvägen 11, 595 80 Mjölby
Organisationsnummer: 212000-0480